Nové logo a ďalšie novinky

Nové logo a ďalšie novinky

Chceme s vami ešte viac a ešte lepšie komunikovať.

Svetielko nádeje vzniklo pred 16 rokmi. Za ten čas sa nám podarilo uskutočniť mnohé z našich snov, o ktorých sme v tom čase skutočne iba snívali. Sme veľmi vďační všetkým, ktorí nám na tejto ceste pomohli a stále pomáhajú. Veľmi sa tešíme, keď cítime, že naša pomoc skutočne pomáha. Mnohé slová vďaky od našich pacientov a ich rodinných príslušníkov sú pre nás tou najväčšiou odmenou. Avšak niekedy nás zamrzí, že stále mnoho ľudí o Svetielku nádeje vôbec nepočulo alebo má o ňom skreslené predstavy.

Preto sme sa rozhodli skvalitniť našu komunikáciu, aby sme sa viac priblížili k ľuďom, ktorí nemajú čas sledovať súčasný pretlak informácií a priblížiť im nielen našu činnosť, ale tiež svet detskej onkológie, diagnostiky, liečby a podpornej terapie.

Po mnohých rokoch sme zmodernizovali naše logo a prispôsobili ho súčasnosti. V súvislosti s kampaňou k 2 % sme nadviazali úžasnú spoluprácu so Spievankou a Zahrajkom zo Spievankova, ktorí priniesli do našej kampane nový rozmer. Minulý rok sme spustili osvetovú stránku detskaonkologia.info. Pripravujeme tiež po prvý krát v našej histórii aktivity k medzinárodnému dňu detskej onkológie, ktorý sa koná vždy 15. februára. To sú len niektoré z noviniek, ktorými chceme byť bližšie k ľuďom.

Veríme, že so zvýšením kvality našej komunikácie prispejeme nielen k lepšej informovanosti verejnosti, ale aj k lepšiemu porozumeniu a pomoci ťažko chorým deťom a ich rodinám. Veď o to nám vo Svetielku nádeje hlavne ide.